The Hendricks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Sarah Mason
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyВто Яну 15, 2013 1:38 pm by Sophia Hendricks

» Търся си гадже
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyСъб Яну 12, 2013 8:36 pm by Sophia Hendricks

» Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г.
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyПон Яну 07, 2013 8:54 pm by Clay Saville

» Търся си другарче за РП
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyНед Яну 06, 2013 2:57 pm by Sophia Hendricks

» Госпожица Бадика
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyПет Яну 04, 2013 12:43 pm by Sophia Hendricks

» Брук Дейвис
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyСря Яну 02, 2013 11:32 am by Sophia Hendricks

» Марк Донахю
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyСря Яну 02, 2013 10:48 am by Sophia Hendricks

» Никлаус
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyСря Яну 02, 2013 10:45 am by Sophia Hendricks

» Смяна на расата
Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. EmptyСря Яну 02, 2013 9:45 am by Sophia Hendricks

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Дек 27, 2011 12:39 pm

Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г.

2 posters

Go down

Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. Empty Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г.

Писане by Sophia Hendricks Нед Яну 06, 2013 4:10 pm

- Знаете ли, аз ще си сипя още вино!
- Сипи и на мен! - София се обърна към Кимбърли с широка усмивка на лице и в следващия миг тикна празната си чаша в ръцете на братовчедка си.
Ким се изправи от дивана и изтича към близкия шкаф, където дядо им държеше любимия си алкохол, от който внуците му така безсъвестно решиха да се напият. Все пак не беше обикновена нощ. София погледна към големия часовник на стената. Оставаха още две минути до девети март - рождения ден на Стивън Хендрикс, затова всички се бяха насъбрали във всекидневната на имението и празнуваха планирането на празника. Иначе казано поредното извинение да се напият и да изпразнят скъпите бутилки с вино и всякакъв друг вид алкохол, които дядо им обичаше и пазеше за специални случаи. Ако някой ги питаше, това беше специален случай. След минута щеше да бъде рожденият ден на Стивън, а това си беше доста специален случай, имайки се на предвид, че щеше да бъде осемнадесетия му рожден ден.
Кимбърли за луна време се върна при Софи с чашата вино, което 'и бе помолила да налее, и вече всички бяха с алкохол в ръцете си.
- Хора, остават още 30 секунди - съобщи на всички Софи и се изправи от дивана, на който до преди така удобно се беше настанила. Обърна се към Стивън с усмивка на лицето си и каза: - Стиви, Стиви, Стиви - срещайки намръщения му поглед се поправи: - Стивън. Радвам се, че в тази прекрасна нощ беше така добър да останеш, за да може да - погледна алкохола в ръцете си, - хм, посрещнем рождения ти ден подобаващо. - Вдигна чашата си, както я последваха всички и секунда по - късно се чу първия удар на големия часовник до тях.
Sophia Hendricks
Sophia Hendricks
The Actress
The Actress

Брой мнения : 343
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : In Hell a.k.a. Salinas, Californian

https://famous-and-fabulous.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г. Empty Re: Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г.

Писане by Clay Saville Пон Яну 07, 2013 8:54 pm

Последва още един удар, по време на който за едно мигване на окото всичко потъна в мрак, а когато нещата се нормализираха, по средата на всекидневната стоях аз. Тъмно синия ми костюм при придаваше още по - важен вид, което не бе за игнориране, имайки се на предвид кой бях аз. Едната ми ръка бях пъхнал в джоба на панталоните си, а другата спуснал надолу по дължината на тялото си. Всички погледи бяха приковани в мен и всеки се питаше кой по - дяволите съм аз, докато всъщност само един човек от цялата групичка, насъбрала се тук, знаеше кой наистина бях. Не се бяхме запознавали официално, но веднъж се бяхме срещнали преди доста време.
Погледа ми падна на момичето до него, което той скри зад себе си, в опит да я предпази, докато се чу втория удар на часовника. Мислено се подсмихнах, докато лицето ми продължаваше да излъчва онова хладнокръвие и сериозност, което караше всички да изпитват нужния респект към мен, дори и да не ме познаваха и да не знаеха кой съм аз.
Но тук не бях за нищо друго освен да си получа моята част от сделката. По време на четвъртия удар на часовника се обърнах към Стивън Хендрикс. Петия удар, който всъщност отброяваше секундите, беше фатален за него. Звуци яростно се заспускаха в съзнанието му, дразнейки ушите му. Бяха силни, ужасяващи, писъци на жени, мъже и малки деца,които само той можеше да чуе. Следващия удар донесе със себе си още по - силни писъци и викове, разкървявайки ушите му, от които бликна кръв. Никой обаче не можеше да направи нищо. Всички, освен нас двамата, бяха като застинали във времето и единственото, което можеха да правят бе да наблюдават случващото се.
Седми удар донесе умопомрачителната гледка как сестра му и брат му биват убити от него самия, докато всъщност не можеха да мръднат и милиметър, обречени да го гледат как бавно мъките му се увеличаваха. Осмия удар пред него се появи нож, по който той виждаше кръвта на роднините си, които беше убил със собствените си ръце. Девети и десети удар му отнеха да вземе ножа от ръцете си и в следващите два удара да го забие два пъти на мястото на сърцето си.
Следваше да умре, нали? Следваше да падне на пода и да вземе последния си дъх, след което да издъхне за последно и да умре. Да, но секунда по - късно, когато часовникът спря да отброява секундите той стоеше на същото място, с нож в гърдите си, от където не изтичаше кръв. Там нямаше нищо, ножа не му навреди. Питате се защо? Защото той вече беше демон. С навършването на 18 години той трябваше да продаде душата си на Дявола, на мен. И когато заби ножа в гърдите си той го направи. Сега вече беше един от нас.
С едно махане на ръката си всички вече можеха да се движат.
Clay Saville
Clay Saville

Брой мнения : 2
Join date : 02.01.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите