The Hendricks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Sarah Mason
Supernatural  EmptyВто Яну 15, 2013 1:38 pm by Sophia Hendricks

» Търся си гадже
Supernatural  EmptyСъб Яну 12, 2013 8:36 pm by Sophia Hendricks

» Всекидневната, имението Хендрикс; нощта 8-ми срещу 9-ти март, 2011г.
Supernatural  EmptyПон Яну 07, 2013 8:54 pm by Clay Saville

» Търся си другарче за РП
Supernatural  EmptyНед Яну 06, 2013 2:57 pm by Sophia Hendricks

» Госпожица Бадика
Supernatural  EmptyПет Яну 04, 2013 12:43 pm by Sophia Hendricks

» Брук Дейвис
Supernatural  EmptyСря Яну 02, 2013 11:32 am by Sophia Hendricks

» Марк Донахю
Supernatural  EmptyСря Яну 02, 2013 10:48 am by Sophia Hendricks

» Никлаус
Supernatural  EmptyСря Яну 02, 2013 10:45 am by Sophia Hendricks

» Смяна на расата
Supernatural  EmptyСря Яну 02, 2013 9:45 am by Sophia Hendricks

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Дек 27, 2011 12:39 pm

Supernatural

Go down

Supernatural  Empty Supernatural

Писане by Sophia Hendricks Чет Дек 15, 2011 9:03 pm

Supernatural  U7v9s4f790jy8f6qeldr

## Режисьор : Kим Менърс

## В ролите : Дженсън Екълс, Джаред Падалеки, Миша Колинс, Джим Бийвър и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2005

## Времетраене : ~43 минути на серия

## Резюме : Сериалът проследява историята на двама братя - Сам и Дийн Уинчестър, които пътуват из Америка в черен шевролет, разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони. Сам Уинчестър е студент по право, решен да избяга от миналото си, за разлика от по-големия си брат. Още от малки баща им ги обучава в търсене на злите сили, убили майка им. Така те израстват като ловци на свръхестествени същества. Сам успява да се отскубне от тази си участ и живее щастлив живот с приятелката си Джесика, навлизайки в света на правото. Дийн остава с баща си в "ловуването". Съдбата обаче е решила друго и на братята предстои отново да поемат по следите на свръхестественото зло.
Sophia Hendricks
Sophia Hendricks
The Actress
The Actress

Брой мнения : 343
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : In Hell a.k.a. Salinas, Californian

https://famous-and-fabulous.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Supernatural  Empty Re: Supernatural

Писане by ???? Пет Дек 16, 2011 12:24 pm

Един от най - яките сериали, които съм гледала през живота си! ;дд Нямам думи да опиша колко много го обичам, всеки един епизод (е като изключим един в който имаше някакво предаване "Ловци на духове" ;ддд), всички герои били само епизодични или за постоянно. <3 Не знам как може за всеки сезон да измислят по нещо за да поддържат напрежението живо. Мислех, че след първите два сезона сериала ще се изчерпа, но не е така. Въпреки че 1 и 2 сезон си ми остават любими, класика. <3 В епизодите с Луцифер и всичко останало малко се дразнех че всичко беше съсредоточено върху него, а го нямаше оново разнообразие от епизоди и различни същества с които Сами и Дийн да се борят. Но въпреки всичко сериала е страхотен с всичките си сезони! Харесва ми че във всеки един сезон образите на Сам и Дийн продължават да се надграждат. Дийн ми е любимец от двамата <33, въпреки че и Сами е страхотен персонаж както и самият Джаред. Имало е епизоди на които съм се смяла толкова много, от сърце - например епизода с онова прокълнато заешко краче, където Сам беше карък .. не, не толкова смях. Както и епизода от шести сезон мисля че където си играеха като Миша, Джаред и Дженсън и нали все едно тези неща не са истински, а е само сериал. <33 Няма толкова яките епизоди! Не липсват и драматичните моменти, когато Дийн плаче просто сърцето ми се къса : ((. Обичам сериала! Няма какво друго да кажа освен че е страхотен!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите